ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ

 • Kanyon

  Kanyon

  Kanyon Alışveriş Merkezi, İstanbul’un Şişli ilçesinin Levent semtinde bulunan bir alışveriş merkezidir. Aynı yapı kompleksinde bir rezidans kulesi de yer almaktadır. Kanyon Alışveriş Merkezi her gün saat 10:00 ile 22:00 saatleri arasında açıktır. 4 kat ve 160 mağazadan oluşan komplekste birçok restoran, kafe, bar, sinema salonu ve spor salonları da mevcuttur. Sadece bunlarla kalmayıp içerisinde rezidans ve ofisler de barındırmaktadır.

  Point Hotel Barbaros’a Uzaklık: 3.1km

 • Akmerkez

  Akmerkez

  Akmerkez, İstanbul'un Beşiktaş ilçesinde Levent ve Etiler semtleri arasında yer alan bir alışveriş merkezidir. Akkök, Tekfen ve İstikbal gruplarının dünya ölçeğinde bir alışveriş merkezi kurma girişimi, 18 Aralık 1993 yılında Akmerkez'in doğumuyla sonuçlandı. Kısa zamanda alışveriş ve eğlence anlayışına getirdiği yüksek standartlarla, Uluslararası Alışveriş Konseyi ICSC'nin de dikkatini çekerek, 1995 yılında "Avrupa'nın En İyi Alışveriş Merkezi" seçildi.

  Point Hotel Barbaros’a Uzaklık: 2.3km

 • İstinye Park

  İstinye Park

  İstinye Park, İstanbul’un Sarıyer ilçesinin Maslak semtinde yer alan bir alışveriş merkezidir.
  Yaklaşık olarak 300 mağaza ve 90.000 m2 alışveriş merkezinde aynı zamanda 3.200 araç kapasiteli otoparkı bulunuyor.

  Point Hotel Barbaros’a Uzaklık: 7.9km

 • Sapphire

  Sapphire

  İstanbul'un en önemli finans merkezlerinden birisi olan Levent ile Maslak aksı arasındaki Büyükdere Caddesi’nde ve Çeliktepe semtinde yükselen bir konut, alışveriş ve eğlence merkezi projesi olan İstanbul Sapphire, Türkiye'de inşa edilmiş en yüksek binadır. 261 metre yüksekliği ile İstanbul’un çoğu yerinden görülebilen bir binadır. Ayrıca ÖSYM (Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi) İstanbul 4.Levent binasının yanında bulunur.

  Point Hotel Barbaros’a Uzaklık: 3.8km

 • Astoria Alışveriş Merkezi

  Astoria Alışveriş Merkezi

  35.000 metrekare kapalı alanda özgün mimarisiyle ve gün ışığını içine alan her biri 48 metre yüksekliğinde olan Avrupa’nın en yüksek ikiz atriumlarıyla dünyaca ünlü yüzlerce yerli ve yabancı markaya ev sahipliği yapan Astoria Alışveriş Merkezi, iş dünyasının kalbi Esentepe’de yer alıyor. Avantajlı konumu, yenilikçi hizmet anlayışıyla müşterilerine ve Türk ekonomisine artı değer katan Astoria, şehrin modern ve yenilikçi yüzünü yansıtan bir alışveriş merkezi olarak öne çıkıyor.

  Point Hotel Barbaros’a Uzaklık: 2km